Apie projektą

Jau keletą metų jaučiamas turistų skaičiaus augimas Baltijos šalių valstybėse. Tačiau šis augimas dažniausia nejuntamas šalių pasienių teritorijose. Šią problemą lemia didelis atstumas nuo šalies centro ir pakankamai mažos investicijos į pasienio regionus.  Šiuo projektu bus siekiama didinti turistų apsistojimo skaičių projekto partnerių teritorijose: Kuldīga, Kurzeme, Saldus, Skrunda, Mažeikiai, Akmenė. Ventos upė jungia visų partnerių teritorijas ir yra viena lankomiausių vietų regionuose. Projekto partneriai yra suinteresuoti projekto veiklų sėkme, kurios padėtų Ventos upę padaryti dar patrauklesnę turistams ir taip prisidėtų prie projekto partnerių žinomo didinimo.
 
Projekto metu turistams bus įrengiamos poilsio vietos prie gamtos ir kultūros paveldo objektų. Daugiau kaip dešimtyje vietų šalia Ventos upės bus įrengtos sustojimo vietos, kuriose statoma rekreacinė lauko infrastruktūra taip pat upės krantuose bus statomi informaciniai ženklai. Projekto viešinimui numatyta sukurti internetinį puslapį, mobiliąją aplikaciją, išspausdinti straipsnius regioninėje spaudoje, surengti informacinę kelionę žurnalistams.

Internetinio puslapio sukūrimas viena iš projekto veiklų, tikimės, kad ji taps patogiu įrankiu planuotis savo kelionę baidarėmis Ventos upe!

Svetainė sukurta įgyvendinant projektą LLI-293 "Aplankykite Ventą"
Projektas dalinai finansuojamas Europos Sąjungos 2014-2020 Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos lėšomis.

Daugiau apie programą: https://latlit.eu/

Oficiali Europos Sąjungos interneto svetainė: www.europa.eu

Visas projekto biudžetas – 321 607,77 Eur. Iš jų – bendrasis Europos regioninės plėtros fondo finansavimas – 273 366.56 EurGalerija
Turite klausimų?
Neradote ieškomos informacijos?