Naujiena

Vasarą baigė plaukdami baidarėmis: lietuviai ir latviai mėgavosi kelione upe

2019 08 22

Baigiantis vasarai, Ventos regioninis parkas organizavo, plaukimą baidarėmis Ventos upe. Tokio gausaus dalyvių būrio Venta senai nematė. Rugpjūčio 13 dieną viso dalyvavo 80 dalyvių, didžioji dalis iš jų – vaikai, rašoma pranešime spaudai.

Dalyviai susirinko ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos, taip dar kartą įprasmindami INTERREG V-A Latvija–Lietuva programos įgyvendinamo projekto „Aplankykite Ventą“ atliktas veiklas, kurios leidžia patogiau mėgautis vandens turizmu Ventos upe.

Šio renginio pagrindinis tikslas – suteikti galimybę plaukti baidarėmis vaikams, kurie paprastai neturi tam finansinių galimybių. Taip pat, vienas iš tikslų – Lietuvos ir Latvijos vaikų bendravimas. Plaukime dalyvavo vaikai iš Akmenės rajono paramos šeimai centro, Aucės ir Skrundos miestų. Renginio dieną pasirūpinome transportu, išnuomojome baidares, bei pasirūpinome dalyviu maitinimu. Po plaukimo 38 dvivietėmis baidarėmis grįžę vaikai, pietavo dalinosi patirtais įspūdžiais, juos taip pat sveikino Akmenės rajono savivaldybės vicemeras Tomas Martinaitis. Aktyviai, prie įvykusio renginio prisidėjo antrus metus Ventos regioniniame parke savanoriaujantis italas Alessandro Culicchi, kuris prieš išvykstant, šiuo renginiu, įprasmino savo, kaip savanorio veiklą.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/grynas/gyvenimas/vasara-baige-plaukdami-baidaremis-lietuviai-ir-latviai-megavosi-kelione-upe.d?id=82047205&fbclid=IwAR29Kh371ClEmwCkik3VK0iZuTd4M2MtGd8TyV8V8q1o9DSNXmC0AZDXOWc


Turite klausimų?
Neradote ieškomos informacijos?